biblioteka narodowa

biblioteka narodowa W krótkim okresie (od trzech do pięciu lat), Amerykanie będą musieli zapłacić, jeśli chcemy jeździć SUV paliwożernych i starsze linie lotnicze, takie jak Delta będzie musiał kontynuować cięcie kosztów poprzez zapewne dalsze cięcie kosztów pracy jako pierwszego priorytetu , Dalsza poprawa technologii ekstrakcji powinno pomóc, ale poważny rozwój paliw alternatywnych będzie musiał zacząć już teraz. Wierzę również, że następny poważny spadek zostanie wywołane kombinacją # 147; olej szok # 148; oraz wzrost stóp procentowych. Czytelnicy mogą przywołać wykres względnej siły, że opracowany w moim komentarzu 15 sierpnia pokazujący AMEX Index Oil kontra SP 500 i ogromny potencjał głowach i ramionach odwrotnych wzór w tej tabeli. Na razie linia względna siła powinna odbijać się wokół szyi (linia narysowana na tym wykresie) # 150; być może nawet przez kilka lat # 150; ale gdy względna siła linii przekonująco łamie powyższe dekoltu, cena ropy może wzrosnąć do $ 80 lub nawet 100 $ za baryłkę. Mam nadzieję, że moi czytelnicy nie będą zaskoczeni, jeśli ceny gazu na stacjach wznosi się $ +4,00 galon pięć do sześciu lat.

biblioteka narodowa

Na koniec chciałbym zadać do moich czytelników następujące pytanie: czy masz czasu, aby dowiedzieć się więcej o swoim psychologicznym makijaż i jak to wpłynęło na swoją inwestycję lub decyzji handlowych? Co typem osoby jesteś, jeśli chodzi o rynek? Czy jesteś tzw buy-and-holder, przedsiębiorca huśtawka, albo dzień przedsiębiorca? Niezależnym myślicielem, contrarian, inwestor pędu lub jedynie naśladowcą? Pytam Cię te pytania, ponieważ moich następujących przesłankach:

biblioteka narodowa

Autor ten uważa, że ??jesteśmy obecnie w świeckiej bessy w krajowych wspólnych zasobów. Chociaż uważam, że obecne wzrosty jeszcze więcej miejsca do zrobienia, wierzę, że cykliczna bessa pojawią się w odpowiednim czasie # 150; Ten zbliżający się cykliczna bessa może nawet zabrać nas z powrotem lub poniżej minimów, że trafiliśmy w październiku 2002.
Artykuł dzięki: