jakie ksiazki czytac zeby byc inteligentnym

jakie ksiazki czytac zeby byc inteligentnym

Zostaw Negative

Więc co ty mówisz, Jim? Czy mam zostawić wszystkich moich przyjaciół? Czy można się spodziewać mi zmienić swoje przekonania?

Co na pewno musi zrobić to, by przejąć kontrolę nad swoim życiem. Rozumiem przez to, aby zatrzymać pozwalając, co inni myślą i wierzą kontrolować, jak się czujesz. Co oni myślą to nie twoja sprawa. Weźmy taką postawę w swoim codziennym życiu, a 90% z twoich zmartwień rozpuszczają się natychmiast.

Można by pomyśleć, to wszystko bzdury, ale posłuchaj mnie. Kiedyś byłem zaniepokojony tym, co moi przyjaciele pomyśli o mnie idzie do alternatywnego uzdrowiciela. Ja też obawiali się, co mogą powiedzieć lub pomyśleć, gdybym nie poszedł do spotkań, lub czytać różnego rodzaju książki. Ale w końcu zrozumiał, że ich przekonania, które były także moje przekonania były kontrolowania mnie i pozwala mi robić to, co czułem, najlepiej zrobić, najlepiej dla mnie, moje zdrowie i rozwój duchowy.

Jak to zrobiłem

Więc nie mogę zostawić moich przyjaciół uciec z systemów wierzeń, które zostały kontrolujących moje życie? Dobrze, że rodzaj zadbał o siebie po przeprowadzce do innego miasta z powodu pracy. Poprzednia do tego znalazłem się dystansuje się od ich negatywności. W głębi duszy czułem, że nie robił mi żadnych dobre.

A czy mogę zmienić swoje przekonania? Tak! Było to koniecznością. Te wierzenia, które skazane moje działania i ograniczone moją wolność wyboru i decydowania o własnym dobru musiał odejść. Teraz to nie była natychmiastowa zmiana z mojej strony. Potrzeba było czasu, kilka lat, by zmienić swoje przekonania, a nie było to coś, co umyślnego określone robić. Ale z perspektywy czasu moje poglądy zmieniły się drastycznie.

Zmiana przynosi Confrontation

Jak zacząć posz ukiwania swobody wyboru w swoim życiu będzie natychmiast do czynienia z zestawami przekonania cię powstrzymuje.
Artykuł dzięki: