jakie ksiazki filozoficzne warto przeczytac

jakie ksiazki filozoficzne warto przeczytac Niektórzy powiedzą, że to niebezpieczne, to jest diabła, co inni powiedzą, nie można tego zrobić, nie jesteś w stanie, ludzie myślą, że jesteś szalony – i wiele więcej powiedzenie będą bombardować świadomego myślenia, rozumowania umysł. To, co niektórzy mogą nazwać zracjonalizować, a inni nazywają „racjonalne kłamstwa”.

Twoje myślenie racjonalne umysł jest zaprogramowany, widzisz, przez swoje przekonania. Tak więc to naturalne, tylko dla swojego umysłu podświadomości, aby przypomnieć o swojej programowania, swoich przekonań, gdy wchodzisz do nieznanego strefy. Uważaj na tych nieznanych stref, będą one wstrząsnąć swoje przekonania do rdzenia – ale gwarantuję wyjdziesz lepiej przygotowane do życia z większą pewnością siebie i wiary w siebie.

Jak zmienić swoje przekonania

Więc jakie kroki można podjąć, aby zmienić swoje przekonania, jeśli odkryć swoje stare przekonania trzymają plecy.

1. Zdecyduj, co chcesz. To jest ważne. Nie wiedząc, co chcesz pozostanie tam, gdzie jesteś, a obrócą się nieszczęścia. Jeśli chcesz mieć więcej szczęścia, więcej sukcesów, więcej pieniędzy, lepsze relacje, lepszą figurę, ładniejszy dom lub większą swobodę i duchowości, a następnie podjąć decyzję, by chciał.

2. Odkryj gdzie stare przekonania utrudniające pochodzą. Może to być najbliżsi przyjaciele, twój kościół, twój klub, a nawet Twój ulubiony program telewizyjny. Co powstrzymuje konieczności lub jest to, czego pragniesz?

3. zdystansowanie się od negatywnych. Jeśli jego rodziny lub znajomych pielęgnować następnie zmienić temat rozmowy lub zobaczyć je rzadziej. Obejmuje to, TV, filmy, magazyny itp ..

4. przestać czytać cokolwiek zostały czytania. Czytanie wpływa swoje przekonania dużo. Jeśli czytasz książki religijne jak Biblii czy Koranu, teraz jest czas, aby zrobić sobie przerwę. Jestem poważny.
Artykuł dzięki: