jakie gatunki ksiazek najlepiej sie sprzedaja

jakie gatunki ksiazek najlepiej sie sprzedaja

Presja otoczenia i przekonań

Czasami mamy do czynienia z sytuacją, w której czujemy się źle i zażenowana, a nawet wstyd. Czujemy się źle dlatego, że coś miało miejsce w naszym życiu, które nie powinny mieć miejsca. Może twoje dziecko zostało zastraszanie lub został złapany picia, palenia, a nawet brać narkotyki. A może twój związek albo, nie daj Boże, małżeństwo złamał się. A może straciłeś pracę, miał wypadek, albo stracił ją i krzyczał na kogoś. Nie wiem, ale niezależnie od sytuacji może masz do czynienia jesteś teraz czuje wstyd. Nie można nikogo patrzeć prosto w oczy. Nie podoba ci się już dzieje. Czujesz się bezsilny i jak nie powiodła się. Albo czujesz się jak jesteś wielkim rozczarowaniem.

niepożądane Obowiązki

Mogą być też inne sytuacje, w których czujesz się zobowiązany do uczestniczenia w niektórych spotkaniach, należące do niektórych klubów, robić czy nie robić pewnych rzeczy, a może nawet nosić pewne ubrania i jeść czy nie jeść niektórych pokarmów. Nawet poczucie winy, jeśli nie podążają wraz z tymi zobowiązaniami.

Co z tych wszystkich uczuć? Dlaczego poczucie winy? Czy widzisz, jak wszystko, co trzeba zrobić z tym, jak myślą inni i jak inni ludzie mogą reagować na swojej sytuacji? Twoje uczucia są bezpośrednio związane, jak inni ludzie myślą i czują. Czy wiesz co to znaczy? Oznacza to, że cierpią pod presją rówieśników.

Zostaniesz zgniecione w polu cudzego! Skąd pochodzą ze wstydu? Poczucie winy i strach? Głównie to od swoich rówieśników, ludzie spędzić czas z tymi, którzy są kształtujące ci życie. Teraz nie będzie w szoku, bo są tak samo kształtuje swoje życie w ten sam sposób.

Wszelkie zmiany w tym nie jest celowe i świadome działać w większości przypadków. Opiera się ona na przekonań peer-grupy . Są to również twoje przekonania. Twoje przekonania są odpowiedzialne za większość swojego boli i ból, wstyd, poczucie winy i wstydu.

Artykuł dzięki: