jakie ksiazki do zerowki

jakie ksiazki do zerowki

Jeśli to prawda, to portfel buy-and-hold pewno nie działać # 150; chyba że były w zasobach naturalnych lub metali szlachetnych zasobów górniczych.

Gdy ta cykliczna hossa topy, wszystkich swoich przyjaciół, krewnych i popularne media będą opowiadać, aby kupić więcej lub trzymać akcje zwykłe. Niedźwiedzie i wszystkie myśli niedźwiedzi zostaną odrzuceni i dezaprobatą. Stało się tak w każdej hossy we wszystkim w całej ludzkiej historii. Jeśli jesteś w gotówce teraz, byłbyś w stanie pozostać w gotówce, gdy górny końcu przychodzi i nie będziesz mógł się oprzeć i kupić, bo boją # 147; pociąg odjeżdżający z bez ciebie, nr 148; że tak powiem?

jakie ksiazki do zerowki

Większość ludzi nie są z natury dobrzy kupcy dziennie lub nawet huśtawka handlowców. Aby być dobrym nawet w ostatniej, trzeba bardzo dużo poświęcenia i dyscypliny.

jakie ksiazki do zerowki

Inwestowanie lub obrotem zawsze była zdominowana przez emocje i zawsze będzie. Moje myślenie rozpoczęciem www.marketthoughts.com zawsze było, że jeśli mogę dostać moi czytelnicy kupić teraz, będzie to znacznie łatwiejsze dla nich decyzji sprzedać i trzymać gotówkę gdy DJIA osiągnie 11.000 lub 12.000 albo tak # 150; w przeciwieństwie do bycia w gotówce i przebywa obecnie na resztę tej świeckiej bessy. 99% Amerykanów nie są tak zdyscyplinowani lub dedykowane wystarczająco, aby zatrzymać w gotówce podczas świeckiej bessy # 150; nie wspominając pobyt w gotówce podczas całości świeckiej bessy i kupowania i posiadania wspólnych zapasów w całości kolejnej świeckim hossy. Przeciętny ludzka psychika nie jest po prostu w stanie to zrobić. Z tego powodu, szczerze wierzę, że sukces na giełdzie (dla większości osób) w ciągu najbliższych pięciu do dziesięciu lat wiązałaby łapanie huśtawki po prawej lub prawie właściwym czasie. Dla czytelników, którzy po prostu nie można się oprzeć, jestem również zamiar kontynuować polecić kilka wspólnych zasobów w dogodnym czasie, ale w żaden sposób nie powinny moi czytelnicy wziąć moje zalecenia Ewangelii iw żaden sposób nie powinny moi czytelnicy umieścić wszystkie swoje jaja w jednym koszyku.
Artykuł dzięki: