jakie ksiazki do matury z polskiego

Mądry stary wielu poradził mi zrobić, że kilka lat temu. Dziwię się teraz, kiedy biorę do ręki Biblię, ile tak naprawdę zrozumieć w porównaniu do moich wcześniejszych czasach zdominowanych zrozumienia presji otoczenia i zdezorientowany przez różne kierunki nauki. W tych książkach są skarby mądrości i światła, ale musimy pozbyć się zakłóceń religijnych, które kierują naszym myśleniem.

5. Znajdź nowe działania, programy telewizyjne, filmy, czasopisma, książki, miejsca do pracy, ludzie słuchać, nowych przyjaciół – wszystko, co motywuje Cię do sięgnięcia po swoje marzenia i wyrażać swoje prawdziwe ja. Znajomi powinny być pomocne, a nie burzyć. Jeśli nie masz wspierających przyjaciół, znaleźć jakiś.

6. Rozpatrzenie co chcesz w życiu. Jeśli masz problemy wiedząc, co chcesz, a następnie zacząć od spisania tego, czego nie chcą. Następnie zmień go na teraźniejszym pozytywnego oświadczenia. Pozytywnym stwierdzenie nie ma takich słów, jak „nie”, a nie „i” nie „. To pomoże Ci skoncentrować się na tym, co naprawdę chcesz.

7. Trzymaj czytania marzyciel :) i powiedzieć innym. Dzieląc się swoją nową wiedzą zyskasz więcej głębszego zrozumienia. Więc dzielić, ale dzielić mądrze – uniknąć negatywnych trębaczy.

8. I wreszcie spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, jak wielki i utalentowany jesteś. Daj sobie pochwały, czego potrzebujesz.

Bądź błogosławiony

Jim Murdoch Mówcy Autor Coach założyciela Jima sieciowe, pełne doświadczenie coachingu Internecie www.jimsnetwork.com

Artykuł dzięki: