biblioteka inspiruje

biblioteka inspiruje W sprawozdaniu tym świecie # 146; s najlepsi eksperci ustalili, że wszystkie kluczowe obszary w tym czasie zawierały 108 mld baryłek ropy rezerw podlegających zwrotowi. Jeśli to jest prawdą, to szczyt zaopatrzenia w Arabii Saudyjskiej przyjdzie wkrótce. Ponadto, jeśli raport jest poprawny, to naprawdę nie ma # 147; Plan B # 148; (W odróżnieniu od w 1970, gdy ośrodek władzy przesunął się z Texas Railroad Komisji OPEC dzięki osiągając dostaw w Stanach Zjednoczonych) # 150; ceny ropy wzrosną.

The # 147; Last Frontier # 148; dla produkcji oleju (czyli Morza Północnego, Syberia i Alaska) jest teraz starzenia. Większość firm są teraz walczą by nawet utrzymać swój obecny poziom produkcji.

biblioteka inspiruje

Światowy popyt na ropę rośnie. Popyt na ropę naftową na początku 1990 pozostawał na stosunkowo płaski (na około 66 do 68 milionów baryłek dziennie), ale w ciągu najbliższych dziesięciu lat do dzisiaj, popyt na ropę świecie wzrosły o 14 mln baryłek dziennie. Dziś całkowite zapotrzebowanie oleju świat jest większy niż 82 mln baryłek dziennie. Energia # 147; eksperci # 148; który na początku lat 1990. Przewiduje spłaszczenie wzrostu popytu na ropę i która odpisała wzrost popytu w krajach rozwijających się były całkowicie błędne.

biblioteka inspiruje

Brak nowych rafinerii zostały zbudowane w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich dwóch dekad, tak jak rafinerie zostały zamknięciu każdego roku w tym samym okresie czasu. zdolności rafinacji od 1981 do połowy 1990 spadł drastycznie (autor szacuje spadek o około 6 mln baryłek dziennie w zdolności rafinacji w tym okresie). Od 1994 roku, jednak ekspansja zdolności rafinacji na istniejących rafineriach przyczyniło się do zwiększenia zdolności rafinacji z 15,0 mln baryłek dziennie do 16,7 mln baryłek dziennie (na dzień dzisiejszy). Mimo tej ekspansji, jednak krajowe zdolności rafinacji jest nadal rozciągnięty do granic możliwości, ponieważ wykorzystanie w amerykańskich rafineriach jest teraz średnio prawie 90% – nie pozostawiając miejsca poduszki gdyby coś nieprzewidzianego się nie dzieje.

Artykuł dzięki: