jakie ksiazki byly w maratonach czytelniczych

jakie ksiazki byly w maratonach czytelniczych Jeśli inne kraje mogą zrobić i przechowywać swoje odpady bezpiecznie, to możemy to zrobić. I możemy zrobić to lepiej niż one wszystkie połączone! Francuzi są recyklingu odpadów nuke ich do tego stopnia, że ??jest bezpieczna. Rozwiązanie? Musimy wywiercić tu i wiercić się i płacisz mniej!

3. Jak o prezydenta, który daje zielone światło dla par tej samej płci? Obama wspiera krajowe związki cywilne dając par jednopłciowych takich samych gwarancji i praw małżeństwa. Obama powinien wiedzieć (jeśli jest chrześcijaninem), że Bóg ustanowił małżeństwo i Boga reguluje również małżeństwo. Obama jest teraz próbuje przejąć rolę Boga w regulowaniu małżeństwo? Kim jest ten gość? Co na świecie jest on uczy swoje dzieci? Co dalej? Właściciele zwierząt i ich zwierzęta poszukują ich prawa do krajowych związków cywilnych, dając właścicieli zwierząt domowych i ich zwierzęta same gwarancji i praw małżeństwa.

Jak to zostało powiedziane przez tzw wielebnego Wrighta „. On jest politykiem, jestem pastorem Mówimy do dwóch różnych grup A on mówi to, co ma do powiedzenia jako polityk.”.

4. Obama jest po prostu rodzajem Prezesa nasi wrogowie kochać. Obama powiedział, spotka się z naszymi wrogami, czy to to Osama? Oto nagłówek z Jihad Watch June 12, 2008; przez egipskiego journo: „Muzułmanie kochają Obamę, bo będzie je uspokoić.” Fakt: Stany Zjednoczone mają wrogów. Fakt: Powiedziano nam przez tych, którzy dzień i noc, aby chronić nas, CIA, FBI i innych; że uda nam się trafić ponownie. Emerytowany John Scott wiceadmirał Redd, szef Narodowego Centrum Antyterrorystycznego, mówi: „Mamy bardzo silne wskaźniki, że Al Kaida planuje atak na Zachodzie.”

W wywiadzie w jego siedzibie niedaleko Waszyngtonu, Redd powiedział Newsweeka Mark Hosenball Jeffrey Bartholet że kraj jest lepiej przygotowana niż kiedykolwiek w celu przeciwdziałania tym zagrożeniom.
Artykuł dzięki: