jakie ksiazki o koniach

W międzyczasie, części poziomów mocy i zapasów energetycznych wytwarzających były w ogóle czasu upadki # 150; Potencjał dla doskonałego burzę?

Na koniec chciałbym zapytać moi czytelnicy następujące pytanie: Jakiego rodzaju inwestora jesteś? Co masz na inwestowanie w stylu przyjęcia i co inwestowanie w stylu jesteś najbardziej komfortowo? Można być contrarian i kupić kiedy tłum sprzedaje czy jesteś tylko naśladowcą, który jest tylko wygodne, jeśli pasują? Są proste pytania # 150; ale są to pytania, które naprawdę trzeba zadać sobie aby naprawdę zarabiać na inwestowaniu w dłuższej perspektywie. Jeśli moi czytelnicy trochę czasu na myślenie o tych trzech pytań lub problemów # 150; i ostatecznie mają zaistnieć nawet tylko jeden z problemów # 150; wtedy będzie w znacznie lepszej sytuacji gospodarczej niż większość Amerykanów od pięciu do dziesięciu lat.

Aby rozpocząć, jakie są potencjalne implikacje # 147; starzejącej się populacji # 148; zjawisko? Czytelnicy moich Przypominamy , że 24 czerwca w moim komentarzu, stwierdziłem: # 147; Zakładając, że obecny poziom świadczeń pozostają w przyszłość i przy zachowaniu poziomu podatków nie jest podniesiona, a następnie świadczeń publicznych emerytów byłoby znacznie zwiększyć w przyszłości. Na samym końcu, Japonia i Hiszpania będzie zobaczyć wzrost o ponad 100% wzrost ich wydatków do emerytów. Oczywiście, to nie jest trwałe. Albo rzeczy, takich jak wydatki na obronę i edukacji trzeba będzie wyciąć lub powyższe kraje będą musiały podnieść podatki. Żadna z tych dwóch scenariuszy jest optymalna. Pożyczanie więcej swoich środków nie jest to rozwiązanie długoterminowe. Cięcia środków w obronie i edukacji będzie zawierać kraju # 146; s przyszłość i podnoszenie podatków umieści ogromny ciężar społeczny i finansowy w populacji krajów rozwiniętych # 150; gdzie podatki są już na historycznie wysokim poziomie.
Artykuł dzięki: